Veterinárna ambulancia Veterinka

Naša veterinárna ambulancia je pracovisko zo zameraním na veterinárnu starostlivosť o malé zvieratá, hlodavce, exotické zvieratá a kone.

Snažíme sa v spolupráci s majiteľom o osobný a individuálny prístup ku každému pacientovi a o navrátenie a udržanie zdravia do vysokého veku. Veľa času venujeme rozhovorom s majiteľmi, aby sme dosiahli očakávaný výsledok.

Milí naši klienti a priaznivci,

veľké poďakovanie od nás patrí všetkým, ktorí nám v starom roku prejavili svoju dôveru a priazeň. Nebolo Vás málo, mnohí pribudli do našej starostlivosti, nemalý prírastok sú aj zachránené a adoptované psy a mačky, ale aj naši starnúci verní štvornohí pacienti. Máme radosť, keď sa nám podarí zachrániť šteniatko či mačiatko, ale rovnako keď vieme úspešne zlepšiť život starým a chorým zvieratkám. Preto sme pripravili zopár noviniek na nastávajúci rok. 
Do nášho malého kolektívu pribudol nový lekár MVDr. Roman Kučera, od januára rozšírime ordinačné hodiny a na každý mesiac pripravujeme akcie, ktoré Vás môžu zaujímať.

Našim krédom je zdravie a spokojnosť zvierat preto aj naďalej bude náš prístup osobitný a osobný a stále Vám budeme svoj čas venovať v dostatočnej miere.

Vaši veterinári Tomáš Frey, Lucia Novotná, Roman Kučera a  Jana Freyová

2.12.2018

Ako už tradične v decembri máme pre vás, teda pre vaších psích a mačacích seniorov, pripravenú preventívnu akciu.

Akcia trvá od 3.12 do 31.12 a ceny balíčkov sú oproti bežným nižšie o 20% . Zahŕňajú vyšetrenie krvi, klinické vyšetrenie a ultrasonografiu brušných orgánov.

Viac sa dozviete v letáku tu.

Kocúrik na fotke sa volal Vaska, bol adoptovaný z útulku ako polročný s ťažkým zápalom plúc. Dožil sa 18 rokov, napriek tomu, že počas celého života trpel na závažné problémy s trávením. Bol to veľmi inteligentný a verný kocúr, mal rád ľudí a nemal rád psov.